Mūsu pakalpojumi

Maksājumu viesnīcā Jūs veiksiet vietējā valūtā (eur), saskaņā ar valūtas maiņas kursu, maksājuma veikšanas dienā. Maksājums ir pakļauts valūtas kursa svārstībām. Aktīvajā sezonā viesnīca patur tiesības pieprasīt priekšapmaksu, lai garantētu Jūsu rezervāijas apstiprinājumu.

Viesnīca piedāvā –  recepcijas pakalpojumus, taksmetra izsaukšanas pakalpojumus, iekšpagalma terasi ar galdiem, nesmēķētāju numurs, numurus ģimenēm, steidzamu reģistrēšanos/izrakstīšanos, apkuri, brokastu pakalpojumus, gaisa kondicionieri katrā numurā. Tiek piedāvāta riteņu izīrēšana.

Smēķēt aizliegts visās – gan publiskās, gan privātās telpās!

Personāls runā latviešu, krievu un angļu valodā!

Tuvumā atrodas – Sauna, Golfa korts (3 km attālumā).

Wi-Fi ir pieejams publiskajās vietās un ir bez maksas.

Teritorijā ir maksas autosstāvieta.


Šie ir vispārējie Sunset Hotel viesnīcas noteikumi. Tā kā noteikumi var atšķirties atkarībā no numura tipa, lūdzu, izpētiet numura aprakstu.

Reģistrēšanās no 15:00

Izrakstīšanās 07:00 – 12:00.


Atcelšana / Priekšapmaksa

Atcelšanas un priekšapmaksas noteikumi ir atšķirīgi dažādiem numuru tipiem. Lūdzu, pārbaudiet numura noteikumus.


Bērni un papildu gultas

Visi bērni jaunāki par 12 gadiem, ja izmanto esošās gultas, var apmesties bez maksas. Visi bērni jaunāki par 2 gadiem, ja izmanto bērnu gultiņas, izmaksā EUR 15 par nakti par personu. Numurā nav iespējams izvietot papildu gultas. Maksimālā ietilpība – bērnu gultiņas – 1. Papildu gulta ir atsevišķi jāpieprasa un jāsaskaņo ar viesnīcu. Papildinājumi netiks automātiski ierēķināti kopējā cenā. Tie ir jāapmaksā atsevišķi viesnīcā.


Mājdzīvnieki

Mājdzīvnieki ir atļauti, ja pieprasīts ir iepriekš. Maksājums var tikt pieprasīts.


Maksājuma veidi

Kredītkartes – Visa, Euro/Mastercard, Carte Bleue, Maestro, Carte Blanche, Bankcard

Skaidra nauda – EUR

Pārskaitījums – tikai iepriekšēji saskaņojot ar viesnīcas pārvaldnieku

Viesnīca patur tiesības pārbaudīt Jūsu kredītkartes datus pirms ierašanās.


Viesnīca piedāvā 19 numurus, kas ir lieliski piemēroti gan individuāliem ceļotājiem, gan ģimenes brīvdienām. Telpu interjers ir veidots no dabīgiem materiāliem. Gaiši bēšais un zaļais pasteļa tonis piešķir numuriem mājīgu gaisotni. Viesnīca veidota vadoties pēc zaļās domāšanas, izmantojot tikai dabīgus kokus un videi draudzīgas krāsas!


Jūsu rezervācija ir pilnīgi droša. Jūsu privātā informācija ir šifrēta un tās pārraide notiks drošā veidā. Sunset hotel attiecas ļoti nopietni pret Jūsu personīgo datu aizsardzību. Jūsu personīgā informācija tiks izmantota tikai, lai pabeigtu Jūsu rezervāciju. Sīkāka informācija ir atrodama mūsu privātuma deklerācijā.

Jums nav jāmaksā rezervācijas maksa Sunsethotel un mēs nenoņemsim naudu no Jūsu kredītkartes. Jūs maksāsiet par savu palikšanu viesnīcā. Atcelšana ir bez maksas noteikto laika periodu pirms rezervācijas saskaņā ar viesnīcas noteikumiem.