Резервация

Подтвердить


Uzzināt vairāk

pa tālruņi: +371-677-55-311

Sunset Hotel

Mūsu pakalpojumi

Numuru skaits viesnīcā: 19.

Maksājumu viesnīcā Jūs veiksiet vietējā valūtā saskaņā ar valūtas maiņas kursu maksājuma veikšanas dienā. Maksājums ir pakļauts valūtas kursa svārstībām.

Restorāns, Bārs, Diennakts recepcijas pakalpojumi , Terase, Nesmēķētāju numuri, Numuri ģimenēm, Steidzama reģistrēšanās/izrakstīšanās, Apkure,Smēķēt aizliegts visās – gan publiskās, gan privātās telpās, Gaisa kondicionieris.

Sauna, Golfa korts (3 km attālumā), Karaoke, Barbekjū iespējas, Riteņbraukšana.

Apkalpošana numurā, Sapulču/Banketa iespējas, Transports uz un no lidostas, Brokastis numurā, Velosipēdu īre, Fakss/Kopēšana.

Wi-Fi ir pieejams visā viesnīcā un ir bez maksas.

Teritorijā ir maksas autosstāvieta


Šie ir vispārējie Sunset Hotel viesnīcas noteikumi. Tā kā noteikumi var atšķirties atkarībā no numura tipa, lūdzu, izpētiet numura aprakstu.

Reģistrēšanās no 15:00

Izrakstīšanās 07:00 - 12:00.


Atcelšana / Priekšapmaksa

Atcelšanas un priekšapmaksas noteikumi ir atšķirīgi dažādiem numuru tipiem. Lūdzu, pārbaudiet numura noteikumus.


Bērni un papildu gultas

Visi bērni jaunāki par 12 gadiem, ja izmanto esošās gultas, var apmesties bez maksas. Visi bērni jaunāki par 2 gadiem, ja izmanto bērnu gultiņas, izmaksā EUR 15 par nakti par personu. Numurā nav iespējams izvietot papildu gultas. Maksimālā ietilpība - bērnu gultiņas - 1. Papildu gulta ir atsevišķi jāpieprasa un jāsaskaņo ar viesnīcu. Papildinājumi netiks automātiski ierēķināti kopējā cenā. Tie ir jāapmaksā atsevišķi viesnīcā.


Mājdzīvnieki

Mājdzīvnieki ir atļauti, ja pieprasīts ir iepriekš. Maksājums var tikt pieprasīts.


Var norēķināties ar kredītkarti:

Visa, Euro/Mastercard, Carte Bleue, Maestro, Carte Blanche, Bankcard

Viesnīca patur tiesības pārbaudīt Jūsu kredītkartes datus pirms ierašanās.


Viesnīca piedāvā 19 numurus, kas ir lieliski piemēroti gan individuāliem ceļotājiem, gan ģimenes brīvdienām. Telpu interjers ir veidots no dabīgiem materiāliem. Gaiši bēšais un zaļais pasteļa tonis piešķir numuriem mājīgu gaisotni.


Jūsu rezervācija ir pilnīgi droša. Jūsu privātā informācija ir šifrēta un tās pārraide notiks drošā veidā. Sunsethotel attiecas ļoti nopietni pret Jūsu personīgo datu aizsardzību. Jūsu personīgā informācija tiks izmantota tikai, lai pabeigtu Jūsu rezervāciju. Sīkāka informācija ir atrodama mūsu privātuma deklerācijā.

Jums nav jāmaksā rezervācijas maksa Sunsethotel un mēs nenoņemsim naudu no Jūsu kredītkartes. Jūs maksāsiet par savu palikšanu viesnīcā. Atcelšana ir bez maksas noteikto laika periodu pirms rezervācijas saskaņā ar viesnīcas noteikumiem.